Tyto webové stránky využívají k poskytování svých služeb soubory cookies. Více informací.

Odmítnout vše můžete zde.

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

 
 
 

Obchodní podmínky » Soutěže Facebook
Pravidla soutěží na Facebook stránce Sberatelskybazar

 

Tímto stanovujeme pravidla soutěží na Facebook stránce sberatelskybazar, pořádaných společností Jakub Novák  IČO 07384777, se sídlem Chlumova 515/11, PSČ 130 00  Praha 3.

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1.1 Účelem tohoto dokumentu je stanovení podmínek účasti v soutěžích na Facebook stránce sberatelskybazar organizované Pořadatelem (dále jen „Soutěž“).

1.2 Pořadatelem soutěže je Jakub Novák IČO 07384777, se sídlem Chlumova 515/11, PSČ 130 00  Praha 3, (dále jen „Pořadatel“).

2. VÝHRY V SOUTĚŽI

2.1 Výherce volí Losování.

2.2 Informace o výhře a jejich počtu jsou uvedeny v textu vyhlášení Soutěže.

2.3 Výměna věcných výher za peněžitou výhru není obecně možná.

2.4 Vyhlášení výherců proběhne nejpozději (2) dva týdny po ukončení Soutěže.

2.5 Každý výherce bude o výhře vyrozuměn pomocí označení přes Facebook pod soutěžním příspěvkem a výhra mu bude odeslána na jím poskytnuté jméno, příjmení a doručovací adresu, a to nejpozději do (2) dvou týdnů od vyhlášení soutěže na náklady Pořadatele.

2.6 V případě, že si výherce výhru nepřevezme, bude po dobu 60 dnů uložena u Pořadatele a poté výhra propadá.

3. JAK SE ZÚČASTNIT

Účastník zasílá odpověď na úkol prostřednictvím komentáře pod vyhlášením Soutěže a označuje stránku „To se mi líbí“ umístěným na Facebook stránce, sberatelskybazar, a to v termínu, který je uveden v textu vyhlášení Soutěže. Přesnou mechaniku každé jednotlivé soutěže pořadatel popíše ve facebookovém postu vždy při vyhlášení každé jednotlivé soutěže.

Podmínky účasti v soutěži:

Účastníkem soutěží může být pouze fyzická osoba starší 18 let s doručovací adresou v České republice, která je registrována na sociální síti Facebook (www.facebook.com), má po celou dobu soutěže aktivní svůj Facebookový účet a splní stanovená pravidla soutěže s následující výjimkou (dále jen „Soutěžící“):

 

Soutěže se nemohou zúčastnit osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru k pořadateli či organizátorovi anebo jsou k takovým osobám ve vztahu rodinných příslušníků v řadě přímé.

 

Podmínkou účasti v soutěžích není zakoupení zboží nebo služeb organizátora či

pořadatele.

 

4. UVEŘEJNĚNÍ VÝHERCŮ

Jména výherců budou označena pod soutěžním příspěvkem na Facebook stránce https://www.facebook.com/sberatelskybazar/ .

 

5. ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Správcem osobních údajů je:

Jakub Novák  IČO 07384777, se sídlem Chlumova 515/11, 130 00 Praha 3.

Příjemce osobních údajů:

Česká pošta, s.p., IČO 47114983, se sídlem Politických vězňů 909/4, 225 99 Praha 1, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl A, vložka 7565, zajišťující doručení výhry.

Rozsah zpracování osobních údajů:

Zpracovávají se především tyto osobní údaje: jméno, příjmení a doručovací adresa bydliště, a další dobrovolně poskytnuté údaje ze strany Subjektu údajů (dále jen „Osobní údaje“).

Osobní údaje budou zpracovávány v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů a informacemi o zpracování osobních údajů účastníků soutěží. Zásady ochrany osobních údajů a informace o zpracování osobních údajů jsou dostupné na webové adrese https://www.sberatelskybazar.cz/Ochrana-osobnich-udaju-GDPR-a3_3.htm

Pravidla soutěže respektují smluvní podmínky sociální sítě Facebook( pravidla Facebooku). Soutěže nejsou žádným způsobem provozovány, sponzorovány nebo spojeny se společností Facebook a tato společnost za jejich průběh nijak neodpovídá. Informace poskytnuté v rámci soutěží nebudou této společnosti nijak zpřístupněny. Všechny dotazy, komentáře nebo stížnosti ohledně soutěží musí být adresovány organizátorovi, nikoliv Facebooku.

 

V Praze dne 1. 8. 2019